norek

Skenovani – jak na to?

když si naskenuji obrazek do počítače nevím ka se i ztratí am si udělat složku nebo jak na to?

Nejlepší odpověď
rynek878

pokud máte jenom skener,tak tam máte možnost si vybrat kam chcete skenovat,jestli do složky,do tiskárny,do wordu atd.Pokud stisknete do složky,tak vám vyskočí okno,většinou to bývají dokumenty,ale i tam si můžete udělat svojí složku,příklad­ně:„skenování“,pot­vrdíte skenování a v dané složce obrázek najdete.
Já osobně si myslím,že i u dnešních tojkombinací-skener,kopírka a tiskárna to bude shruba stejné.

Další odpovědi
panenka

Vlož do tiskárny obrázek
zapni si jí a dej si skenovat obrázek
pak by se ti mělo objevit kam to chceš uložit já dávám do dokumentů pak dej ok nebo skenovat.
Až se ti to naskenuje ukáže se ti obrázek nebo dokument jak se ti naskenonoval pak si ho uprav pokud ho upravovat nechceš dej dokončit a obrázek se ti uloží do dokumentů.
Pak si klikni do dokumentů a obrázek si najdi.