Pokročilý

Škaredý obraz u filmu

ahoj, chtěla jsem se prosím zeptat, jestli by jste mi nemohli poradit, mám notebook acer a kdyz se koukam na nejaky film , mam hrozne spatnej obraz u vsech prehravacu, jen jestli by jste mi nemohli nejak poradit, treba jestli to neni blbym nastavenim, prosim jako lajkovi zase moc pres pocitace nejsem.
Doplňuji:
No jo film mám stáhlý, jenže když se na něj podívám dom a na dvd tak obraz mám normální, a kde to třeba zjistím s tou grafikou? no notebok mám od ledna, to myslite ze tam fakt daji tak hroznou grafiku aby se na to nedalo divat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud je to u všech přehrávačů stejné, pravděpodobně to budou nekvalitní filmy, nebo nedostatečná grafika..
Myslel jsem si to (doplnění). Takže ne, jak je to nový, asi bude to těma filmama. Nějak se ale v tom doplnění ztrácím..Pokud chceš říct, že na jiném zařízení jdou filmy v pohodě, tak bude potřeba tvůj NB nastavit, či dát do servisu - je v záruce.

Další odpovědi:

Zlatý

Může to být vadné médium, mechanika, grafika nebo její ovladač, nevhodný kodek. Je potřeba jednotlivé možnosti vyloučit nebo potvrdit.

máte stahlý film? nejčastější problémem je na straně filmu (neni v dobré kvalitě)

dopňěno: pokud teda ho stáhneš a díváš se na něj a je škaredý, vypálíš ho na DVD a je pěkný, tak je to chyba v nastavení.
pokud máš film koupený na DVD a je pěkný a stáhneš si ten samí a je škaredý, tak je nekvalitní ten film
pozná se to lehce jednak dle formátu: MP4-na mobilu je pěkný obraz, ale na počítači NE, nejpoužívanější je AVI; v něm by měl průměrně kvalitní film (cca. jeden a půl hodinový) zabírat zkruba 750MB; ve vysoké kvalitě 1,5GB

Tak pozor... Avi nei format, ale kontejner... Neboli soubor videa, zvuku a titulku. Kvalita filmu se odviji od zpusobu zaznamenani : CamRip - velika velikost, mizerna kvalita. DVD-Rip - normalni kvalita, malinka velikost. K tomu mp4... Zalezi na rozliseni... Samozrejme 420p je humus, ale takove 1024p to uz je na pocitaci parada. Pro upresneni format > mpeg4 kodek > divx kontejner > avi

Pro zacatek bych doporucil stahnout ovladac graficke karty... zde: http://global-download.acer.co m/…

Pokud to nepomuze, zrejme je na vinne spatny kodek, ktery se stara o spravne zobrazovani videa... asi nejjednodusi zpusob je prehravac VLC player... ktery ma vse v sobe integrovano.

Diskuze k otázce

Pokročilý

hanysicek

No jo film mám stáhlý, jenže když se na něj podívám dom a na dvd tak obraz mám normální, a kde to třeba zjistím s tou grafikou? no notebok mám od ledna, to myslite ze tam fakt daji tak hroznou grafiku aby se na to nedalo divat?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.