leporela22

sítový adapter

mím notebook acer windows 7 started ale nejde sítový adapter nastavil jsem správce a zkusil aktualizovat ale nejde protože nemám připojení k internetu a ani v pc není ?
jak ho tam mám dát

Odpovědi
cochee

Je třeba stáhnout ovladač pro síťové rozhraní a popřípadě i pro wifi, pokud jej notebook obsahuje, ze stránek výrobce notebooku pomocí jiného počítače.
Doplňuji:
Mimochodem síťový adaptér je něco jiného, to je jiný výraz pro zdroj napájení např. i notebooku, ve formě samostatné krabičky, kterou jedním kabelem strčíš do zásuvky 230 V ~ a druhým tenčím kabelem do notebooku posíláš elektřinu s vhodným napětím, typicky z rozsahu 10–20 V = (různé notebooky potřebují různá napětí ke své činnosti).

Bedy

Většinou ovladače bývávají nainstalované v těch netbocích, kam se dává Windows Starter.
Nemáte náhodou wifinu vypnutou – často se právě vypíná z důvodu úspory energie. Podívejet se, jeslti nemáte na netbooku nějaké tlačítko či jezdce, kterým se wifina zapíná/vypíná.