Bronzový

Server hlásí chybu-"Too few arguments."

Co to teda ten server hlásí?? Já mu nic nechtěla,tak atˇ mě nechá.:)
Doplňuji:
Je to u Gmailu a přesměrování emailů ze Seznamu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

A o čem s ním hovoříte, jestli to není osobní že Vám server odpověděl : Příliš málo argumentů. Já bych se servry moc nehádal :)¨

Ale jinak Vám nevysvětlím oč jde, když nevím v jakém kontextu se chyba objevila.
Ale je to odpověď PHP nebo C++ scriptu.
Doplňuji:
Wow..na g-mailu? To je zvláštní..nevím k jakému problému to přiřadit, a "přesměrovávala" jste to dle mého předešlého návodu, nebo jiným způsobem, pokud podle mého návodu, v jaké části se to objevuje ?

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Bronzový

roxy52

Je to při zadávání adresy.Nechce se to uložit a píše tu větu.Jinak jsem to dělala Podle Vás.Ještě jeden dotaz-jak zjistím u emailu moje přihlašovací jméno a heslo?Určitě se to týká toho,že je něco v adr.zadaný špatně,ale co ??

Bronzový

PostApMan

Po pořadě-> Když zadáte na GMAILu adresu ze SEZNAMu do okénka pro přeposílání, tak Vám to to napíše ? - Překontrolujte, zda-li je adresa celá něco@něco.cz nebo něco.něco@něco.cz

jméno a heslo-> Heslo zjistíte odpovědí na kontrolní otázku při kliknutí na tlačítko "zapomenuté heslo" ,nebo podobně. jméno zjistit nelze, e-mail je nutno si pamatovat, pokud si nepamatuje adresu za zavináčem(email,seznam,post apod.) jediné řešení je pokus omyl

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.