Avatar uživatele
Pavel1212

Scalexova gilotina

Co znamená spojení „Scalexova gilotina“, které občas vidám jako titulek na článcích? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, KRATOS před 4792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Veřejné „Stínání hlav“…vyřazování porotou .....např. při soutěžích Superstar a jiných soutěžích

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

hanulka11 má pravdu

http://ceskos­lovenskasuper­star.blog.cz/0910/zhod­noceni-vystoupeni-soutezicich-ve-2-semifinale-aneb-scalexova-gilotina

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Scalex

Když odpověď, tak přímo od zdroje. 8^) Cca od roku 2004 se zabývám různými reality show a talentovými soutěžemi. Pracoval jsem ve štábu několika takových českých pořadů (VyVolení, Bar, X Factor, Talentmania, SuperStar). U většiny těchto projektů jsem týden co týden (u VyVolených denně) psal články, ve kterých jsem soutěžící kritizoval ze svého pohledu (někdy odlišného od názoru poroty). Když mě Nova požádala, abych publikoval své internetové kritiky na jejích webech, rozhodli se, že budou dál budovat „značku“ Scalex (pod touto přezdívkou publikuji prakticky od začátku své pisálkovské kariéry) a rubriku nazvali „Scalexova gilotina“ – aby bylo jasné, čí článek to je a že se v něm budou „utínat hlavy neschopným soutěžícím“.

před 4773 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek