hubickova

Rychlý přístup do emailu

Nějak jsem zrušila rychlý přístup do mých emailů na hlavní stránce Seznamu.Jako prohlížeč používám Firefox.Jak to dostanu zpátky?Co si musím stáhnout jako doplněk?Děkuji

Odpovědi
badisko

zalohujte si zalozky atd a reinstalujte firefox…

mariohlas

Já používám „Seznam Pošťák“. Má spoustu výhod : ikonka vpravo na dolní liště PC, oznamuje každý právě došlý email, rozklepnutím se lze dostat přímo do mailové schránky (schránek, a to i na @centrum.cz, google mail, …). Lze najít a stáhnout na Seznam/internet i s Helpem.