kočíčí

Rybí tuk pro kočičky

Mohu podávat kočičce rybí tuk? může vajíčko? Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak rybí tuk je rybí tuk a to si myslím kočka může. Všechno co smrdí rybou to si dá. sama i vezme když bude chtít. a vajíčko? No jéje.
My máme tři a to máš vidět jak se na to vrhnou. Syrový po obalování řízků, ale i vařený. A dokonce chtějí i tu odstátou vodu po uvaření a oloupání vajíčka :D
No a jinak měli jsme kocoura, co byl kombajn na všechno. Nej pamlsky byly: rajská omáčka, šlupky od okurek, kyselá okurka apod.

Další odpovědi
panenka

Osobně si myslím že kočka rybí tuk může, protože Babička mi to jednou říkala. Ale jak už je to u vajíčka to netuším .
vyhledala jsem vám STRAVA KOČEK tak se podívejte zde do odkazu.

Zdroj: http://jamis-kocky.net/stra­va.html

ReHu

Já myslím, že rybí tuk teoreticky může, ale asi to je zbytečné.
O podávání vajíčka kočce jsem ještě neslyšela. pouze psům, tam ano.
Raději bych se zeptala na veterině, třeba až budeš kupovat něco na odčervení nebo proti klíšťatům.

GM

Rybí tuk kočičce dávat můžete – zdroj vit.D, vejce celé ne – nedokáže strávit bílek. Já kočkám občas rozmíchám do mléka žloutek, asi 2× měsíčně. Zdravím vás i vaši kočičku. GM. Jinak pro Miroslavst – dávat kočkám vámi uvedené „laskominy“ je to nejhorší co pro ně můžete udělat.