sacika

rpsn GE money multiservis

Dobrý den chtěl bych ze zeptat či mněl už nekdo úvěr na auto z rpsn 41,90% já jsem to zažil ale nevím či je to normalní.Díky za odpověď.

Odpovědi
standa

Váš dotaz neobsahuje ostatní neméně důležité parametry půjčky:

  • úroková sazba
  • jednorázové a ostatní pravidelné poplatky
  • cenu pojištění
  • koeficient navýšení
  • způsob a doba splácení

A bez možnosti posoudit RPSN s těmito ostatními parametry, nelze i tuto relativně vysokou sazbu 41,9% šmahem odsoudit, že je nevýhodná.

Pokud se pokusím o odhad, že ostatní parametry půjčky odpovídají průměrnému standardu, který GE mohl poskytnout, pak lze říci, že vaše půjčka byla z pohledu RPSN předražená.