Jahoda

Reklama???

Pěkný den.

Včera jsem tu nebyla a vrátila jsem se až dnes. Jak tak koukám, na pravé straně na Odpovědích mi přibyla reklama. Máte to také tak?

Taktéž prosím o odkaz na stránku, která mi způsobí, že už na internetu neuvidím nepotřebné reklamy. Neumím to moc popsat, ale snad někteří rozumí.

Předem děkuji. Pěkný den.
Doplňuji:
Hanulko, o reklamě nahoře vím dost dlouho. Já se ale zmiňovala o reklamě na pravé straně…

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-neprehlednutelna-reklama-na-odpovedi-cz
Doplňuji:
Ano vpravo jí mám, ale ani o ní nevím,,,:-)

Další odpovědi
led

Neviem, väčšinou si reklamy neuvedomujem, teda na ne nereagujem.
Myslíte, ža ak je stránka bezplatná, nepotrebuje nejaký zdroj na svoju činnosť? Určite aj táto stránka potrebuje peniaze na činnosť, keď nie od nás, aspoň z reklamy.

Miroslavst

Reklama na Odpovědích je již velmi dlouho.
Jelikož po zavedení reklam na odpovědi bylo okolo toho spousta otázek, bylo pro toho kdo nechce reklamy zde, ani jinde vidět doporučeno stáhnutí programu Adbock, který zabrání reklamám.

Jelikož jsem si tento program nainstaloval, od té doby žádné reklamy zde ani na většinu stránách nevidím.

Ani vpravo, vlevo, nahoře, dole. Nikde nic nevidím.
A mimochodem, jesli myslíš tu vlaječku tam vpravo nahoře, tak to je ukrajinská verze odpovědí.

iceT

Mám ji tam taky,ale nějak mi zatím nepřekáží.

hanulka11

Ta reklama nad otázkami běží už hodně dlouho a reklamy se střídají , možná jste si ani nevšimla, jestli tedy myslíte tu na Lázeňské pobyty. Jinou jsem nepostřehla a co víc… nijak se tím nezabývám

nemám žádnou reklamu na pravé straně -proto mi bylo divné, že byste si jí nevšimla

anonym

Dokonce se zde uz resila i otazka toho jak se zbavit nechtene reklamy na web stránkách…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-eliminovat-reklamy

Jahoda

Vidím, že mi většina stále nerozumí.

O reklamě na Odpovědích VÍM DLOUHO, ale nově se mi tu objevila DALŠÍ reklama a ptala jsem se, zda ji tam MÁ někdo TAKÉ… Rovněž jsem chtěla odkaz na ten program, který by mi většinu reklam odstranil.

Odkaz už mám – děkuji.

Víc nic, >tohle< byl smysl otázky…

Miroslavst

Ani vpravo, ani vlevo, ani nahoře, ani dole.
Nikde žádná reklama není.