Avatar uživatele
Jahoda

Reklama???

Pěkný den.

Včera jsem tu nebyla a vrátila jsem se až dnes. Jak tak koukám, na pravé straně na Odpovědích mi přibyla reklama. Máte to také tak?

Taktéž prosím o odkaz na stránku, která mi způsobí, že už na internetu neuvidím nepotřebné reklamy. Neumím to moc popsat, ale snad někteří rozumí.

Předem děkuji. Pěkný den.
Doplňuji:
Hanulko, o reklamě nahoře vím dost dlouho. Já se ale zmiňovala o reklamě na pravé straně…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, iceT před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-neprehlednutelna-reklama-na-odpovedi-cz
Doplňuji:
Ano vpravo jí mám, ale ani o ní nevím,,,:-)

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Neviem, väčšinou si reklamy neuvedomujem, teda na ne nereagujem.
Myslíte, ža ak je stránka bezplatná, nepotrebuje nejaký zdroj na svoju činnosť? Určite aj táto stránka potrebuje peniaze na činnosť, keď nie od nás, aspoň z reklamy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Reklama na Odpovědích je již velmi dlouho.
Jelikož po zavedení reklam na odpovědi bylo okolo toho spousta otázek, bylo pro toho kdo nechce reklamy zde, ani jinde vidět doporučeno stáhnutí programu Adbock, který zabrání reklamám.

Jelikož jsem si tento program nainstaloval, od té doby žádné reklamy zde ani na většinu stránách nevidím.

Ani vpravo, vlevo, nahoře, dole. Nikde nic nevidím.
A mimochodem, jesli myslíš tu vlaječku tam vpravo nahoře, tak to je ukrajinská verze odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mám ji tam taky,ale nějak mi zatím nepřekáží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ta reklama nad otázkami běží už hodně dlouho a reklamy se střídají , možná jste si ani nevšimla, jestli tedy myslíte tu na Lázeňské pobyty. Jinou jsem nepostřehla a co víc… nijak se tím nezabývám

nemám žádnou reklamu na pravé straně -proto mi bylo divné, že byste si jí nevšimla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dokonce se zde uz resila i otazka toho jak se zbavit nechtene reklamy na web stránkách…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-eliminovat-reklamy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jahoda

Vidím, že mi většina stále nerozumí.

O reklamě na Odpovědích VÍM DLOUHO, ale nově se mi tu objevila DALŠÍ reklama a ptala jsem se, zda ji tam MÁ někdo TAKÉ… Rovněž jsem chtěla odkaz na ten program, který by mi většinu reklam odstranil.

Odkaz už mám – děkuji.

Víc nic, >tohle< byl smysl otázky…

před 4833 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Ani vpravo, ani vlevo, ani nahoře, ani dole.
Nikde žádná reklama není.

před 4833 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet