jennysh

Redakční systémy.

Zdravím. Mám takový dotaz,když instaluji redakční systémy,např. WP,Joomla,Drupal apod,můžu požadovat nějaké finance,za nainstalovaní daného redakčního systému,nebo to nemá cenu? Využije to dnes ještě vůbec někdo? Nebo naopak se to jako přivýdělek nehodí? Děkuji za případnou odpověď.

Nejlepší odpověď
Noga

Určitě, ale za samotnou instalaci bys nemohl moc účtovat. Spíš to spoj ještě s tím, že k tomu vytvoříš originální šablonu. Taky by se hodilo pokud bys uměl vytvořit i doplňky, moduly.

Další odpovědi
Awe

Pokud vím,tak se redakční systém stále využívá.Ano za instalaci se platí,ale mnoho firem vytvářející hostingy mají už redakční systém v bálíku.

danyy

Redakční systémy na weby si instaluju sám takže by to moc lidí podle mně nevyužilo navíc vetšinou sou už od hostingu jako balíček k instalaci. Ale dalo by se vydělávat na kompletní tvorbě toho daného webu