Shizuka

RaiderZ – smazané postavy

Kdysi (není to tak dlouho) jsem hrála s kamaradkou RaiderZ měla jsem
tam dvě postavy a jednu na velkém lvl
jenže jsem to po nějaké době přestala hrát a když jsem s tím jakoby skončila na dobro
tak se mě ta kamarádka zeptala jestli si nemůže ode mě poslat peníze když už nehraju
tak jsem jí dala heslo atd.. a pak mi napsala že na tom účtu nemám postavy že je to prázdné..
tak jsem si řekla že je to nějaký bug že se to za chvíli objeví ..
Jenže když jsem si zase stáhla po nějaké době RaiderZ a přihlásila jsem se na účet
a i tak tam postavy nebyli nemůže mi někdo říct nebo vysvětlit proč nebo jak
se postavy smazaly ? a jestli to nepůjde nějak vrátit ?
Doplňuji:
Děkuji moc, asi si začínám myslet že to opravdu smazala
protože jsem se hádaly často o tom že expím postavu když ona tam není.
Napíšu na support hry :) Mohu poprosit umí z vás někdo dobře anglicky ?
(google překladači moc nefandím)

Odpovědi
MrGandy

Pokud jsi někomu dala heslo, tak už je to tvůj problém. Účet se ti nemohl sám od sebe smazat, ale musel ti ho smazat někdo, kdo měl heslo…
Zkus kontaktovat podporu a zeptat se, jaká byla v poslední době aktivita na účtu… Hlavně nepiš, že jsi někomu dávala heslo, protože by ti účet zablokovali za porušení práv. Napiš, že jsi po dlouhé době chtěla hru opět hrát, ale nemáš tam postavy a máš pocit, že někdo zjistil tvoje heslo… Když to bude technicky možné, tak ti to vrátí, jinak asi ne.

Je ta kamarádka velká kamarádka?
Doplňuji:
Klidně ti to sepíšu… Určitě máš skype, tak si mě přidej: gandy-filip

Reezo

nejspíš ti někdo vykradl účet. Obrať se na podporu té hry a měli by ti pomoci. Napiš jim, že ti ukradli account a vykradli a byla by jsi velice ráda, kdyby ti to vrátili.