Bezejmenný

Vypočítáte mně, kolik by mně stálo clo atd., když si něco objednám v americkém Amazonu?

… ale je tu pár proměnných. Jako třeba, kolik bude clo a DPH. Spočítal jsem si kolik mě to bude stát v dolarech, to je 176,5 dolarů i se shippingem do EU, s tím že to by mělo v českých korunách být 4 318 Korun. Ale kolik zaplatím za clo a DPH ? Prosím vypočítaly by jste to za mě, v těchto procentuálních formách měření se nepohybuji obratně, naopak zakopnu o první překážku.

Původn neotázka
Rád bych si objednal něco z amerického amazonu (amazon.com konkrétně)

Nejlepší odpověď
Kura

Výsledek bude cca 5400 kč.