Pokročilý

Provoz autoservisu

Kde sehnat informace k provozování autoservisu-v ulici mezi rodinnýmy domy
Doplňuji:
Špatně jsem otázku položil-jsem v situaci toho souseda.Pan majitel obtěžuje svýmy pravidly protože my jsme mu to přece povolili...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Živnostenský list, nahlásit na OÚ, vyjádření a schválení hygieny a začít
Doplňuji:
Tak snad živnostenský úřad, popřípadě hygiena. Z dotazu neni patrno, co se vám nelíbí.

Další odpovědi:

Bronzový

Já bych k tomu,co říká DRAP ještě připojil vyjádření majitelů sousedních baráků,protože tam cítím budoucí konflikty.
Doplňuji:
doplnění: Potom jedině porovnat Vámi odsouhlasenou jeho žádost a skutečný stav.Pokud je tam rozdíl- a ten určitě bude-pak řešit postupně přes obec až po soud.Ale k tomu jsou potřebné nějaké podklady.Jako důvod může být třeba : parkování vozidel před servisem v rozporu s obecně závaznou vyhláškou,nezabezpečení vozidel proti úniku provozních kapalin,nadměrný hluk a možná i to,že dílna byla zřízena v místě,která je podle územního plánu obce jen občanskou zástavbou a v žádosti o souhlas s jejím provozováním nebyly uvedeny všechny skutečnosti, které obtěžují okolí,popř že se změnila skladba okolního obyvatelstva,kterou nyní provoz servisu obtěžuje.Je tam více dětí,starších či nemocných a pod.Prostě jednat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.