Aesy-

Protokolování aktivit – Windows

Zdravím,
zajímalo by mě, co přesně znamená funkce protokolování aktivit, jestli může uživatel přímo sledovat to, co dělám a jaké znáte ještě jiné programy na sledování vzdálených počítačů?

Odpovědi
anonym

Je to v podstatě kontrola činnosti na PC. Pokud chce uživatel někam brousit, tak se musí přihlásit svým účtem a heslem. Správce PC si může vyjet sestavu o činnosti uživatel.

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/spe­cialni-programy-pomohou-ochranit-vas-i-vase-deti-pri-surfovani-10g-/software.aspx?c=A100219­_152327_softwa­re_mbo