LEONEK

prosím Vás nemohl by jste mi někdo poradit???

jedná se o lištu spodní lištu na ploše pc nějak se mi dostala nahoru a já nevím jak jí dostat zpět dolů abych to upřesnil jedná se o lištu na které je start hodiny atd prosím poradte děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Té liště se říká Hlavní panel, je možné ho přesouvat, jak píše hanulka11. Aby se to příště nestalo, zašktněte pravou myší Uzamknout hlavní panel.

Další odpovědi
hanulka11

já bych na ní najela a jednoduše ji stáhla dolů