Prosím vás, kdy začínají povánoční slevy? Hned 27.12 a nebo až po novém roce? Díky moc

povánoční slevy

Nejlepší odpověď
atriplex

Povánoční slevy někde začaly už v listopadu (alespoň podle reklam). Povánoční slevy vyhlašuje každý obchod zvlášť, žádný jednotný předpis na to není. Doporučuji se zeptat přímo v obchodě a nebo každé ráno jít na otevíračku a omrknout to.

Další odpovědi
ReHu

Jak kde. To si určuje každý obchod sám. Jsme v Čechách 🙂.
Např. v Ikei 26.12. v 7 hod ráno pro členy klubu Ik. Family.

Jakub Tlapal

Každý obchod to má jinak. Taky už jsem viděl, že vyhlašují povánoční výprodej ještě před Vánocemi. To mi přijde vůbec vtipný. Jak už neví, jak přilákat zákazníky. Já na tyto slevy neslyším. jediný, čemu věřím, jsou slevový kupóny z http://kuponoz­droj.cz/ , protože v nákupním košíku přesně vidím, kolik jsem ušetřil. Nejsou to tak žádné vymyšlené slevy.

kristýnary

Ahoj, proč chceš trávit po Vánocích čas v obchodech? Ty lidi jsem nikdy nepochopila. Jako by toho šílenství nebylo dost před Vánoci. Já teda nakupuji, když zrovna něco potřebuji a nečekám kvůli tomu na nějaký výprodej a přeplněné obchody. Jestli chceš nakoupit v nějakém konkrétním obchodě, tak se podívej na https://slevo­vykupon.net/ , kde jsou slevové kupóny do různých obchodů, takže taky můžeš ušetřit.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.