hanulka11

Prosím ,poradíte mi se skype?

Když mi někdo napíše na skype nezobrazí se mi upozornění dole na liště , /pouze v bublině skype vedle hodin naběhne číslo/ jak bych to měla nastavit.Díky za rady.
Doplňuji:
díky nic nepomohlo,vše mám nainstalováno jako v těch tabulkách – asi chci něco, co neexistuje .

Nejlepší odpověď
rynek878

Stačí v nastavení-nastavení upozorńování- zaškrtnout to co potřebujete.
více viz link:

Zdroj: http://www.se­zob.cz/navody/sky­pe_nastaveni.html

Další odpovědi
jwood

Mě to dělalo taky a nějak jsem se nedopátral jak se toho zbavit. Nakonec pomohla jen instalace starší verze skype.

hanulka11

právě si myslím, že to bude asi taky novou verzí – po opravě pc mám novou verzi a od té doby to nejde – je to opravdu špatné – nejde to tam nijak nastavit – a když mi někdo píše tak to mnohdy hned nepostřehnu