wendy05

Prosím, nevíte o nějakém dobrém programu na upravování videí?

Odpovědi
Questman

Záleží, jaké úpravy máš na mysli na jednodušší úpravy, jako je přehazování scén, vkládání zvuků a hudby a základní grafické efekty, stačí Movie Maker.
Na něco složitějšího by sis připlatila a doporučoval bych nějaký prográmek třeba od Sony.

tom004

Můžeš si vybrat z předchozích odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C3%BApra­va%20videa

anonym

Doporučuji Pinnacle Studio, je výkonné, přehledné a v češtině.

Rylon

Windows Movie Maker, Nero Vizion 4 (součástí balíčku Nero 7 Ultra edition) Sám používám

muflix

profesionalni upravy v Sony Vegas nebo ve slozitejsim Adobe Premiere, v jinym sem zatim nedelal takze nevim.