Prosim JAHODU o radu

doporucila jste stahovat zdarma z kinotipu,jsem tam,ale dal si nevim rady,jak na to,vubec nevim,co mam delat.Moc dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Najeďte si na stránku kinotipu a nalevo je sloupec s kategoriemi filmů. Vyberte si nějakou kategorii. V dané kategorii jsou filmy. Prolistujte si stranky s filmy a vyberte si nějaký. Pod ním máte napsáno modře Stáhnout film zdarma. Tak klikněte. Zobrazí se Vám obrázek a článek o ději filmu. Pod ním máte napsáno město, kde se film vyrobil. Dále pod tím máte pár řádků, kde jsou reklamy. Popojeďte směrem dolů do té doby, než uvidíte napsáno Ke stažení. Pod tím máte adresy, kde film z jaké stránky stáhnete. Tu adresu zkopírujte, vložte do vyhledávače a klikněte Enter. Z té stránky už film stáhnete. Ještě dodám, že když tam máte na výběr z které adresy stáhnete, vyberte si ulozto.cz. Jiné adresy mohou být placené, sice ne všechny, ale zbytek nemám vyzkoušených. Jak stáhnout z ulozto.cz asi víte. Snad ten můj postup pochopíte 🙂

Další odpovědi
člověk

ACH VY ČEŠI,KRÁST A JEŠTĚ SE PTÁT JAK NA TO