Stříbrný

Prosíííííím vás, dnes jsem si koupila nový kabel přivádějící internet do notebooku. Stránky to otevírá, i seznam.cz ale

nenačítá mi to na seznam.cz meilovou poštu. Je možné, že je to tím kabelem??? Nepomáhá dát "načíst stránku znovu", nenapadá vás něco??? Musím akutně do meilu...:-(

Odpovědi:

Stříbrný

kabelem to určitě nebude - kdyby nefungoval kabel, tak nejede internet vůbec... seznamáckej mail má asi nějaký výpadek nebo dělají úpravy, s tím nic nenaděláte...

Zlatý

kabelem to neni....musis si pockat..

Zlatý

Tak co používáte za internetový prohlížeč?
Možná, že bude problém tam - můžeme se na to podívat na Hijackthis (byť třeba jen preventivně).

Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a pošlete mi odkaz na stažení toho výpisu. Buď mi ho pošlete přímo vnitřní poštou anebo ho sem vložte jako doplnění otázky či názor do diskuze.

P.S.: Neuvažovala jste o nějakém poštovním programu - třeba WIndows Live Mail či Outlook Express nebo Mozilla Thunderbird? Podle mého názoru správa schránky je přehlednější a rychlejší, nabízí to víc možností než klasické webové rozhraní v internetovým prohlížeči.
Nastavit to není nic těžkého, máte-li u sebe nápovědu - http://napoveda.seznam.cz/…

Doporučuju používat ten IMAP místo toho POP3 - pošta Vám totiž zůsatne i na Seznamu a tak si ji můžete číst i z jiného počítače.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.