sesednizkola

Proplatí nadace Agrofert provizi pro realitní kancelář v případě pronájmu?

Samozřejmě beru příklad, kdy člověk splňuje všechny předpoklady pro proplacení nákladů jako kauce a první nájem. Psal jsem tam, ale nikdo mi neodpověděl.

Tak tak moc mě to zase nezajímá. Od čeho tam ten mail teda je, když na tak podstatnou , pro spoustu lidí zcela zásadní otázku neodepíšou.

Odpovědi
McArthur

To musíš jednat přímo s Nadací Agrofert. Napsat neznamená úspěšně kontaktovat. Obvykle tento typ nadací na výzvy jednotlivců nereaguje a je potřeba provést kontakt zprostředkovaně přes místní organizace, které pomáhají v nouzi.