Petilinda

Program pro digitalizaci videa – jaký?

Ahojky.. Vlastním digitální kameru Panasonic SDR-H40, pro digitalizaci jsem používala program „VideoCam Suite 1.0“.. Před měsícem jsem si pořídila windowsy 7, chtěla jsem si znovu nainstalovat zmíněný program, ale nějak nechce spolupracovat.. Mohl by mi někdo poradit, který program bych mohla používat – nejlépe nějakou free verzi..

Odpovědi
anonym

Zkuste ve start nabídce vyhledat program Windows Movie Maker, mohlo by to být to pravé, není to freeware samozřejmě, protože jste si ho zaplatila v ceně Windows 7, ale proč ho nezkusit když už tam je … jeho Nevýhodou je omezenost výstupních formátu … umí vytvářet jen wmv video což opravdu není mo c prakticky formát . chtělo by to raději divx, ale třeba vám to nebude vadit

led

na odkaz programu kliknite pravým tlačítkom myši
potvrďte vlastnosti
kliknite na kompabilitu
kompabilitný režim zaškrtnite štvorček a nastavte Windows XP
potvrďte OK
teraz by to malo fungovať