Shuffle

Program Pinnacle…pomoc!

Dobrý den, mám takový problém…stáhla jsem si zkušební verzi programu na stříhaní videa na 30 dní Pinnacle. Těch 30 dní už asi před měsím uběhlo a teď bych si chtěla zakoupit plnou verzi. Jenomže video, které jsem měla rozdělané, ale nedodělané chci dostat do té placené verze. Což samozřejmě není problém, ale když mi program nabízí povýšení na rozšíření stojí to cca 2500 Kč, kdybych ten program koupila např. na stahuj.cz stál by „pouze“ 890 Kč. Ale nevím, kdybych si to koupila na stahuj, pokud by se tam dalo nějak dostat i moje video, nechci ho ztratit, dalo mi fakt hodně práce. Předpokládám, že by se to video jaksy samo překonvertovalo do té verze za 2500.

Odpovědi
led

Zazálohujte si adresár, kde máte uložený projekt filmu. Väčšinou býva v dokumenty-Pinacle.
Po nainštalovaní platenej verzie stačí potom ten zazálohovaný projekt prekopírovať naspäť (ak tam náhodou nezostal, ale väčšinou staré dáta sa pri reinštalácii neprepisujú)
Potom otvorte projekt a môžte pokračovať v práci.
Z praxe: nastavím si ukladanie dát na vlastný dátový adresár, prípadne externý disk (keď robím strih na rôznych počítačoch) a mám po probléme.