Krčálek

Program na vypalování dvd

Dobrý večer jen sem se chtěl zeptat jestli existuje nějaký program který dokáže, když si stáhnu film z uloz.to aby to jelo na všech dvd. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Alesh

Patrně ti jde o to, že to stáhneš jako avi a chceš to převést na DVD-video, ne?
Převod provedeš dle rad v otázce viz odkaz.
Vypálení provedeš pomocí příslušného menu ve svém vypalovacím programu. Vypálit DVD-video umí snad každý vypalovací software.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-prevest-film-avi-na-dvd