bolak

Prodávaj se taky paměťový redukce?

Jako jsou redukce na disky, tak jestli existujou i nějaký nástavce na paměti, který by umožnily aby šel starej typ pamětí narvat do nový desky, případně novej typ pamětí narvat do staršího typu motherboardu.

Odpovědi
Hohny

Pokud nemá základní deska příslušný konektor pro operační paměť, tak ji tam nezapojíte, redukce se nedělají.

seewa

Žádná redukce neexistuje, deska má prostě dáno jaká paměť do ní pasuje. pokud tam budeš strkat co tam nepatří, pravděpodobně desku odpálíš .

bolak

A není to ani teoreticky možný? Nešlo by to, jak říká Michal Kole, nějak zbastlit?