fandosaurus

Prodává se základní deska s výstupem na 2 procesory ??

Ahoj :) zajímalo by mě jestly se nějaká taková prodává.. A jestli ne tak proč se taková nedělá díky :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, prodávají se, ale to je dělané pro servery a nevím, jestli to do klasické bedny strčíte. Navíc to chce výkonnější zdroj a lepší chlazení, protože tyhle desky mají třeba 8 nebo 12 slotů na RAMku… a takový desky stojej i 10 000 Kč a víc…

Další odpovědi
ven.cik

Určitě se prodává, ale tyhle typy jsou určeny pro servery…Koukni sem…;) http://www.al­za.cz/intel-s5520hcr-hanlan-creek-d199685.htm

saboo

delaj se treba i se 4ma ale jen pro servery. Ty maj pak drassi vsechno a jestli jsi nekdy server videl, resp. slysel, tak pod stolem bys ho asi nechtel.
Doplňuji:
navic treba do toho nedas grafickou kartu na hry atp.