Korius

Procesor jeden na 100%

Čus, prosím neustále mi procesor jede na 100%, i když nic nedělám nebo jsem jen na netu. Žádný program nespouštím, zkoušel jsem vypnout antivir, ale pořád jede na 100%. Od prachu jsem to taky vyčistil. Ve správci úloh jede jeden ze „SYSTEM“ na 80–99, ale nevím jak zjistím, o co přesně se jedná… Procesor mám Intel 3,20GHz, RAM 1,5GB.
Doplňuji:
Teď po asi 2,5 hodinách jede na 0–30%, přičemž nic nespouštím, jen jsem na netu.
Viry by tam být neměly, když antivir jede.

Odpovědi
arygnoc

pomocou programu Process Explorer zistíte, čo vám cpu zaťažuje.

najpravdepodob­nejšie sa jedná o hardvérový konflikt – aktualizujte ovládače.

badisko

Hele nebyla nova instalace Windows ? nebo reinstal?…
poslechni radu arygnoca zmackni dohromady ctrl+alt+delete …otevre se ti spravce uloh systemu windows a podivej se co ti zere zdroje pak nam to tady vypis …je to v karte procesy !!! staci jen ten proces co bude mit vejvissi hodnotu …
jinak na to jeste soft treba tento … system explorer http://www.slu­necnice.cz/sw/sys­tem-explorer/ lae je to jen nadupany spravce uloh … je fajn ze po spusteni ty vytvori ikonu na spodni liste a pak po najeti kurzorem ti zobrazi 1 az 5 procesu …ono kdyz mas prehled o procesech v pc tak muzes jednoduse odhalit v Pc neplechu …ja treba pouzivam toto …http://www.i­magehosting.cz/i­mages/bandica­la.jpg dole muzes videt procesy ktere mi bezi v PC …
dej vedet co je to tedy za proces urcite na neco prijdem …

fandosaurus

Máš tam viry…

anonym

Rovnováha?:
Ovládací panely\Hardware a zvuk\Možnosti napájení