fortin

Proč zde nejsou populární otázky typu státní bankrot?

To nikoho nezajímá, nebo se o tom nesmí hovořit? Při puštěném filmu Avatar se ze mě stane avatar a nic se z těchto srajd nedozvím ale zpravodajství taky na těchto informacích šetří. Poslední dobou se do zpráv montují srajdy ze zoologických zahrad, dokonce i do rozhlasových zpráv čro2. Vyplatí se šetřit když není z čeho, nebo je dobré nic nemít a utrácet než to přijde?

Domnívám se že zde máme prostor i pro takové otázky.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Státní bankrot lidi nezajíma a mě osobně taky ne … Co s nim?

A toho, že v televizi řeší hovadiny jsem si všiml, to ale taky nesmíte sledovat Novu.

Další odpovědi
standa

Já jsem zde našel 3 otázky na toto téma, zadejte si do vyhledávače vhodné slovo a při troše štěstí je naleznete 🙂

K hlubokým úvahám na témata o avatarovi, zpravodajství, ZOO, ČRo2…, tak to fakt nevím co dodat.

A závěrečná věta o „šetření, když není z čeho“ je perla sama o sobě…, moje odpověď zní MUSÍ SE TO VYPLATIT.

Prostor pro obdobné otázky zde jak vidíte určitě máte…, k zamyšlení je jaké se sejdou odpovědi 🙂

Nuk nuk

Nejspíš to nikoho nezajímá natolik, aby se zde na to ptal. Lidé zadávají otázky, které je zajímají osobně, ne podle toho, co by zajímalo odpovídající… LOgicky, že…

Prostor tu pro ně je, až to bude někoho zajímat, zeptá se.