Rokio

Proč už dávno není podkategorie hmyz v kategorii zvířata na Odpovědi.cz?

Autorem tohoto nápadu nejsem já, ale uživatel zjentek. Myslím si ale, že má pravdu a je to skvělá myšlenka.

Nejlepší odpověď
Drap

Kdo by to měl udělat? Je to přece věcí majitelů stránek. Pokud se rozhodli , že kategorii hmyz nepotřebují, tak zkrátka nebude.

Další odpovědi
zjentek

Tady investor anebo prostě ten kdo zde má rozhodné slovo tak ten musí být nadčasový člověk. Moc dobře ví, že než jeho IT tým si na jeho vlastním serveru uprdne, tak máme po hmyzu, který mezitím dávno vymřel… octomilku už dnes abys pohledal, kdepak ostatní 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Koho ze zdejších mozků zajímá nějaký blbý hmyz? 🐔

INRI

Vše jednou bude ale ty zde už nebudeš!
😁