dust8

Proč se objevuje hláška u Windows: „S touto jednotkou jsou problémy. Měli byste ji teď zkontrolovat a opravit“? Umírá?

Viz obrázek, jenž jsem vytípnul z Windows.

Umírá mi disk? Když dám kontrolu a opravu, tak to udělá co? Opraví a už to nebude ukazovat?

Je nutná defragmentace, či spíše kontrola vadných sektorů?

Když to najde vadný sektor či jich víc, tak co se dá dělat dál?

Odpovědi
Dochy

Bez podrobností nelze dělat analýzu. Může být blbý kontakt na kabelu, může odehnívat mechanika, mohl být vypnutý počítač v nevhodnou dobu,..... zkrátka těžko říct. Udělej nebo nech udělat analýzu.
Ani nevímu o jakou jednoku jde…
Defragmentace nepomůže.