Pokročilý

Proč se notebook nenabil, když jsem ho nechal celou noc nabíjet? (zdroj funguje)

Doplňuji:
Soudím dle toho, že jsem to celý večer nabíjel, pak jsem to vypnul ze zásuvky a zkusil to zapnout, ale nešlo to, podle toho jsem to usoudil. A tuto baterii mám cca přes rok.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dle čeho soudíš, že se ti nenabil?

Pokud jsou baterie starší, tak dojde k rychlému nabití a po odpojení ze sítě jde jejich kapacita rychle dolů a jeví se jako nenabité. Stávají se měkkým zdrojem. Chybu bych hledal v bateriích.
Doplňuji:
Pravděpodobně je to závada v baterii. Po roce je baterie do notebooku stále v záruce, pokavad si některý prodejce nestanovuje 6 měsíců, což se stává a je to na spotřebitele podraz, protože si toho nevšimne. Navrhuji reklamovat u prodejce.

Další odpovědi:

Pokročilý

Na baterie bývá záruka 6-12 měsíců. Tuto záruku neposkytuje prodejce, ale výrobce. I když se dnes říká, že baterie může v NTB být, i když je nonstop v síti, některé baterie se tím prostě odrovnají (i můj případ :-) ). Může to být i tenhle případ.

Setkal jsem se ale už i s tím, že NTB se odeslal po víc než roce na servis k reklamaci se stejnou závadou, a servisní středisko vyměnilo baterku za novou. Já bych to zkusil takhle. Vzít noťas na prodejnu, reklamovat, že baterka nedrží (nemusí to být nutně chyba vadné baterie) a poslat to (NTB i baterku). Uvidíte jak to dopadne :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.