MiKu

Proč se mi nestáhnou v mobilu nahraná videa do PC?

Proč se mi nestáhnou nahraná videa z mobilu (Samsung S3 mini) do PC po spojení těchto dvu médií? Fotky ano, bez problému. Děkuji!!!

Odpovědi
Tom 25

Mám stejném mobil ale chtěl bych upřesnit Vas postup.(vezmu USB, kliknu na RO ato…)

MiKu

Tom 25: Díky! No připojím se USB kabelem k PC a dřív, tedy ve Windows 7 se zobrazil jakýsi průvodce stahováním, jako když připojíte foťák a tam to našlo nové fotky a ty jsem dala importovat a ukázaly se v dokumentech (knihovnách), odkud jsem si je přemístila do jednotlivých složek podle témat, jenže ten „chytrej“ Windows 10 je na mě moc chytrej a po spojení mobilu s PC píše, že nebyly nalezeny žádné nové soubory ke stažení, grrrr. No a když rozklidnu Samsung Kies (Lite), tak mi to zas píše, že vyvstal nějaký error a nemůže se připojit a že mám změnit connection mode na Media Device, což netuším, kde hledat.. Přitom telefon to musí vidět, neb se mi nabije baterka, tak já jsem asi úplný tupec co se týče těchto věcí, uáááá :(