sarinks258

Proč se mi na monitoru ukazuje splendid?

Ahojky.Štve mě jedna věc.Když zmáčknete na monitoru tlačítko splendid,tak se vám objeví obdélník uprostřed monitoru.Myší nejde ovládat,ale když ho znova zmáčknete,tak zmizí.Jenže my ho vůbec nemačkáme a stále se nám objevuje.Někdy to tlačítko zmáčknem a ono to zmizí,ale někdy to tam chvíli zůstane.Ptali jsme se známých,ale ti nám řekli.že je to monitorem.Proč se to dělá a jak se toho zbavit??

Odpovědi
pl4toon

Nejspíš máte monitor od Asus? Slouží to k automatickému „vyladění“ obrazu za různých podmínek, i vzhledem k přehrávanému obsahu. Ten obdélník by měl jít vypnout. Nebo vypněte celý spledid, umím si představit, že je to celkem otravné.
Doplňuji:
http://www.asus­.cz/Notebooks/Fe­atures/Splendid/