Jájá...

Proč se mi na blogu nezobrazuje počet návštěv?

Mám otázku pro blogery,
na mém blogu se mi přibližně před týdnem přestalo ukazovat kolik ho navštívilo lidí. Přibližný počet sice vím z Toplistu, ale Toplist bývá často nepřesný. Na úvodní stránce blogu se mi každý den ukazuje: „Včera váš blog navštívilo 0 lidí“ i přesto že mám minimálně 3 komentáře za den, takže ho logicky někdo navštívit musel. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Předem díky za odpovědi :)
Doplňuji:
Kdyby ho nikdo nenavštívil, kde by se pak braly komentáře? A proč by ten stav trval celý týden? Chce to číst :)

Odpovědi
DaveR

To napiš email na nějakou podporu blog.cz, o to počítadlo na hlavní stránce se starají oni. Já jsem byl vždy s TopListem spokojený, a ukazovalo mi to vždy správně :)

david22

Možná, že se opravdu stala náhoda a skutečně tvůj blog nikdo nenavštívil :)
Doplňuji:
Tak to nevím. Prostě se vyskytla chyba systému…to se stává.