Avatar uživatele
Rokio

Proč se kočky chovají tak moc vznešeně a působí dojmem jako by byly páni světa?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, EKSOT123 před 665 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Třeba jsou jen pitomé, co my víme 🤷‍♂️

Podívej na ženské. Čím větší houbeless vědí o té které problematice, tím vznešenější xichty začnou dělat.

Uprav si to skloňování/vzory nebo quentose klepne 🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JK2021

Zvířata se chovají pouze tak, jak je pro ně přirozené (až na několik málo výjimek), to jen hloupí lidé jim zcela nesmyslně přisuzují lidské vzorce myšlení/chování, které v jejich světě prostě neexistují a ani existovat nemohou (nemají na ně dostatečně rozvinuté abstraktní myšlení – např. pes je, co vím, inteligenčně asi na úrovni šestiměsíčního dítěte, takže co nevysvětlíte dítěti, nevysvětlíte ani psovi). A jen kvůli tomuto zásadnímu nepochopení vniká spousta zbytečného utrpení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Protože kočky prostě vznešené jsou a já je za to miluju. Jsem ráda, že mi mí dva kocouři dovolí starat se o ně a bydlet s nimi v mém bytě!😁Každá kočka má jinou osobnost.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Někdo si dal práci a vytvořil vtip o rozdílu mezi pejskem a kočičkou: Pejsek si myslí: „Ti lidi, co u nich bydlím, mají mě rádi, krmí mě, mám teplý pelíšek, hladí mě, dobře se o mě starají. Ti jsou ale hodní!“
Kočička si myslí: „Ti lidi, co u nich bydlím, mají mě rádi, krmí mě, mám teplý pelíšek, hladí mě, dobře se o mě starají. To jsem ale hodná!“
Ve skutečnosti je třeba to brát s nadhledem. Mnohým tvorům nebo rostlinám byl přiřknut méně či více přitažlivý úděl. Např. holub se ne bezdůvodně stal dokonce symbolem Ducha Svatého. Pro někoho se takové bádání o přírodě může stát pěknou zálibou. Jen je třeba si dávat pozor a hledat ten správný nadhled, aby to pak člověk nebral nějak moc vážně za nesprávný konec. Tedy sláva kočkám a jejich Tvůrci!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata