Rokio

Proč se kočky chovají tak moc vznešeně a působí dojmem jako by byly páni světa?

Odpovědi
zjentek

Třeba jsou jen pitomé, co my víme 🤷‍♂️

Podívej na ženské. Čím větší houbeless vědí o té které problematice, tím vznešenější xichty začnou dělat.

Uprav si to skloňování/vzory nebo quentose klepne 🤦‍♂️

JK2021

Zvířata se chovají pouze tak, jak je pro ně přirozené (až na několik málo výjimek), to jen hloupí lidé jim zcela nesmyslně přisuzují lidské vzorce myšlení/chování, které v jejich světě prostě neexistují a ani existovat nemohou (nemají na ně dostatečně rozvinuté abstraktní myšlení – např. pes je, co vím, inteligenčně asi na úrovni šestiměsíčního dítěte, takže co nevysvětlíte dítěti, nevysvětlíte ani psovi). A jen kvůli tomuto zásadnímu nepochopení vniká spousta zbytečného utrpení…

GM

Protože kočky prostě vznešené jsou a já je za to miluju. Jsem ráda, že mi mí dva kocouři dovolí starat se o ně a bydlet s nimi v mém bytě!😁Každá kočka má jinou osobnost.

EKSOT123

Někdo si dal práci a vytvořil vtip o rozdílu mezi pejskem a kočičkou: Pejsek si myslí: „Ti lidi, co u nich bydlím, mají mě rádi, krmí mě, mám teplý pelíšek, hladí mě, dobře se o mě starají. Ti jsou ale hodní!“
Kočička si myslí: „Ti lidi, co u nich bydlím, mají mě rádi, krmí mě, mám teplý pelíšek, hladí mě, dobře se o mě starají. To jsem ale hodná!“
Ve skutečnosti je třeba to brát s nadhledem. Mnohým tvorům nebo rostlinám byl přiřknut méně či více přitažlivý úděl. Např. holub se ne bezdůvodně stal dokonce symbolem Ducha Svatého. Pro někoho se takové bádání o přírodě může stát pěknou zálibou. Jen je třeba si dávat pozor a hledat ten správný nadhled, aby to pak člověk nebral nějak moc vážně za nesprávný konec. Tedy sláva kočkám a jejich Tvůrci!