Michal Kole

Proč provozovatelé „sociálních sítí“ neudělají opatření, pro zamezení loginu „divným existencím“ a „nekalým živlům“ ?

Nejlepší odpověď
led

Ako viete dopredu pri „anonymite“ že ide o „divné existence“ a „nekalém živly“?
Pri registrácii predsa neudávate svoje rodné číslo a iné identifikačné znaky.
Zasiahnúť môžu len vtedy ak tie „živly“ vykonávajú na socialnej sieti protizákonnú č inú nekalú činnosť priečiacu sa registračným pravidlám stránky.

Další odpovědi
tom004

Protože nikdo ještě nezřídil útvar pro specifikaci takových „existencí a živlů“. STB už zkrátka nefunguje. 🙂

Fyzik

Jsi, Michale, dost chytrý na to, abys věděl, že to by tam zbyly jen duck-face kozaté teenky, a to by nikoho nebavilo. ;)

bolak

Dokážeš si Michale představit, jaký by to mělo následky? Začlo by to na sociálních sítích a pak by se to rozšířílo dál a dál..... a třeba by došlo i na poradny…

…a měl bys útrum všude :) Prosim tě buď rád, že seš rád.