Michal Kole

Proč pernamentka do plaveckého bazénu je cennově výhodnější než si třeba 3× týdně koupit jednorázovou vstupenku?

To plavecký bazén nebo jiná instituce, např. posilovna na prodeji pernamentek neprodělá, když je jejich cena o něco nižší než u běžných vstupenek?

Je to analogie s množstevními slevami např. ve velkoobchodech ?

Jak jde vypočítat optimální cenu pernamentky z ceny jednorázové vstupenky ?

Nejlepší odpověď
bolak

Protože jediná věc která se dá v bazénu dělat je plavat a to je nuda (to ty zatím nemůžeš posoudit). Tudíž když někdo přijde do bazénu, tak si zaplave, zjistí že je to nic moc, že má zalehlý uši, napuchlý voči vod chlóru, zánět pupíku a plíseň na nohou, kterou chytnul z nějaký sousední nohy. A podruhý už ho tam nedostanou. (útrata 50Kč)

Kdežto když si koupí permici, tak zaplatí třeba pětikilo za 20 návštěv a pude tam dvakrát. Jednou, protože tam ještě nebyl a podruhý, aby to pětikilo který do toho vrazil, nebyly úplně vyhozený prachy. Proto sou bazény furt prázdný, a přesto sou pořád taknějak nad vodou :)

Kamionacka09

Bolak-huste si to napsal.-))