xiperio

Proč není na autonabíječkách vystavena cena, jako je to na benzínkách?

Jedu s elektrokoloběžkou nebo elektrokolem či autem a nevím dopředu kolik to bude stát.
Nemám tak možnost výběru.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

A nemá von každej pacient jinou cenofku? Já mám za to, že lidi majiou nějaké nabíjecí karty od EON, PRE, Ionity apod. a každej s jinym tarifem, dle toho jakou cenu si vyhádá.

Další odpovědi
dubraro

Protože ta cena není pro každého stejná.