Jiří Bohumil

Proč nemohu uložit stahovaný soubor na část „D“ HDD NB?

Při stahování souboru do složky Stažené soubory na datové části HDD NB se mi objeví hláška: Disk na který jste ukládali, nebo disk pro dočasné soubory, je plný. Uvolněte nějaký prostor na tomto disku a zkuste znovu, nebo uložte na jiný disk. Přitom tato část HDD má kapacitu cca 500GB, obsazenu cca 400GB a volný prostor cca 100GB. Zvolím tedy uložení na část „C“, operační, opět do složky Stažené soubory, tam se mi soubor bez problémů uloží a pak jej, zase bez problémů, přesunu do složky v části „D“ HDD. Kde je tedy „zádrhel“, co je a kde nutno „vyčistit“ a kde to provést, aby bylo možno stahované soubory stahovat přímo na část HDD datovou „D“. OS mám Win.8.1 a vše provádím v „Průzkumníku“ W 8.1. Dříve mi to šlo. Za odpověď děkuji.

Odpovědi
cochee

„Na dálku“ ti asi nikdo odpovědně neporadí, je to divné.

Alfonz.SPO

Peklo, nwm jak odpovedet. Snad jenom C: 80 GB, D: 400 GB, E: 2 GB. No a ty ukladas soubor 3 GB na E: Promin mi tohle moje spekulovani. Je to peklo, divne je to.