Avatar uživatele
JaninaN

Proč některé e-shopy expedují hned a jiné až za týden?

Jde mi o to, že jsem zůstala docela překvapená, že když jsem si objednala zboží na www.galo.cz/, konkrétně to byl vysavač, byl doma skoro mrknutím oka. Ale když jsem objednala nějaké knížky, dodání trvalo týden.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Některé věci mají přímo na skladě, jiné na skladě nejsou a na objednávku se teprve dováží od dodavatelů a následně rozesílají. Některé výrobky se rozesílají prostřednictvím eschopu přímo od výrobce k zákazníkovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Smode

Kromě skladu se zcela zásadním způsobem jedná o cenu a způsob zaplacení. Když si objednáš vysavač za několik tisíc a zaplatíš ho předem, e-shop okamžitě zařídí balení, dopravu atd. Pokud si ale objednáš knížky dohromady za 205,– na dobírku tak se automaticky dostáváš v e-shopu na jedno z posledních míst k vyřízení a zcela logicky se kvůli tobě nikdo nepřetrhne.
Též v drahém e-shopu získáš zboží obecně ihned třeba i na dobírku, kdežto na to stejné v nejlevnějším čekáš klidně 2 týdny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
olek

Přesně tak, někde to mají na skladě, někde se to musí teprve dodat i tam.. Nemůžete srovnávat dva různé eshopy:/

před 2698 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

nicméně jiná věc je, že některé e-shopy deklarují na netu, že je zboží skladem, ale není to pravda.

před 2698 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek