marcelkacz

Proč nejde registtrace na playstation network?

Ahoj, právě sem dostala psp. Když se chci zaregistrovat na network přez psp tak to chce datum narození – pohoda, potvrdit podminky – pohoda, email a heslo z master account – nevim co je master account. Když to zkoušim přez net na PC tak to nejde a už delší dobu. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Nedávno měli brutální únik inormací z napadených serverů – dost možná proto nejde registrace, jistý čas byla vyřazena síť úplně.