Proč nefungují správně mé stránky o osobních autech a nikdy se nenačtou?

Dobrý den, mám internetové stránky o osobních autech http://www.osobak.cz/ jenomže když je otevřu, tak se načtou, ale nikdy nepřestanou. Takové to malé kolečko se pořád otáčí a ukazuje mi, že se stránky neustále načítají. Nevíte někdo prosím, co by s tím šlo udělat? Dělá mi to jen na tomto webu o autech, absolutně nikde jinde s tím není sebemenší problém. A už jsem se ptal i jiných lidí a ti mi řekli, že jim to na těch mých stránkách o osobních autech (ale jen zde!) dělá a že nikde jinde s tím nemají problém. Jiní lidé mi ale řekli, že takový problém s tím vůbec nemají. Nejhorší na tom je, že to dělají úplně všechny stránky, pokud se podíváte například na nějakou diskusi http://www.osobak.cz/… tak je to to samé. Takže v podstatě je tím nakažený úplně celý web, ne třeba jen úvod. A nikdo mi doposud nijak neporadil.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pod jakým OS a v jakém browseru to dělá? Mě to v FF i ve Srware Iron pod Linuxem funguje normálně. Předpokládám, že jsi to nejdřív projel Firebugem, co to hlásí?

Další odpovědi:

Stříbrný

Mě se stránky načtou v pohodě a načítání se ukončí (kolečko se mi netočí).

Zlatý

Zkusil jsem to, načítá se to bleskově a bez problémů.
Zkus jiný prohlížeč.

Zlatý

pozrite si zdrojový kód stránky.
máte neočakavánu deklaraciu typu dokumentu <!DOCTYPE>, s čím niektoré prehliadače môžu (a majú) mať problémy.

:-Q

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.