Lukáš Rusek

Proč nefunguje YouTube?

Odpovědi
eleonnore

Protože nefunguje celý Google :)

A proč nefunguje celý Google? Zatím nikdo neví. Asi chyba nebo hacknutí, nic plánovaného to nebude.

hoven 1069

Yope, jasnej hacker.. Kdyby to byl samotný google, tak by to oznámil dopředu…

JájsemRaibek

Stránky Googlu přestaly být dostupné krátce po 19:30. Ani před 20. hodinou však služby ještě nefungovaly. Problém se podle prvních informací týká nejen dostupnosti služeb v České republice, ale nejspíše v celé Evropě.

Co výpadek způsobilo, zatím zástupci společnosti Google neuvedli.

Nedostupnost služeb Novinkám potvrdila mluvčí O2 Lucie Pecháčková. „Na serverech Googlu vidíme v naší síti nulový provoz. Nicméně se nejedná o chybu v síti O2,“ podotkla Pecháčková.

O nemožnosti načítání jednotlivých stránek informují také samotní uživatelé na sociálních sítích. Někteří se mylně domnívají, že problém je na straně poskytovatelů připojení. Ve skutečnosti se jich však výpadek vůbec netýká.

Mc Merkurion

… google dělá průzkum trhu, jak je čr závislá na jeho službách, prej to takhle bude dělat průběžně ve všech státech, je to kvůli nacenění reklamy … za chvilku to poběží, je to prej jen dočasně …