taxxa

Proč nam nikde nechcou dát pujčku?

Nejlepší odpověď
arygnoc

asi nie ste finančne dôveryhodní.

treba si vybudovať tzv. finančnú históriu (tj. nemať dlhy, neplatiť poplatky z omeškania [= pravideľne platiť <telefón, nájomné, poistky, poplatky, …>], …) a môžete si požičiať.

ale – najlepšie si je nepožičiavať.
proste, čo by ste mali platiť splátky, odložte bokom (i viac, keď sa dá).
naučte sa šetriť.

:-Q

Další odpovědi
da ny

…„nechcou“ (?)
Mě banka stále nabízí předschválené limity půjček, hypoték, kreditních karet atp.,
o které nežádám/nestojím.
Možná žádáte o vyšší částku, než jste podle banky schopni splácet, nebo nesplňujete požadovanou bonitu:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bo­nita

marci1

Pravděpodobně máte nízký příjem, který firmě kterou žádáte o půjčku,nezaručí, že budete schopni půjčku splácet. Nebo již máte nějaké předešlé půjčky.

huxa

Protože jste buď nezletilí a nebo nevhodní k půjčce.

Nechápavé

Proč se ptate zde ?
Proc se nezeptate tech smejdu kteri vam nechcou pucit ?

Sarina888

Krátkodobou půjčku ti dají všude. Dívala ses na www.ferratum.cz? Podle mě s touhle bys neměl sebemenší problem. Nebo jsi vůbec zletilý?

Zulda08

Já jsem si teda jednou půjčovala na vippujcka.cz ale jsou to jen krátkodobé půjčky, takže to po tobě vlastně žádny doklad skoro nechtějí.

Sarina888

Tak o téhle půjčce jsem neslyšela, jak jsem říkala, tak já osobně mám zkušenost jen s tím Ferratum, ale podle mě pokud není klučina zletily, tak mu taky nepůjči.

Zulda08

Tak pokud nejsi zletilý tak ti nepůjči nikde, teda si aspon já tohle myslím ;)