ladka

Proč mi nejde otevřít nástěnka?

Na Lidech .cz mám profil a již nějaký čas když se přihlásím na svůj profil ,nevidím prostě svoji nástěnku i s obrázky a nevidím to ani u jiných profilů,ale obrázky vkládat můžu.Pokud se však koukám na svůj profil nepřihlášená tak to vidím normálně .Zajímalo by mě proč tomu tak je.Díky za případnou odpověď.
Doplňuji:
omlouvám se ,ale nevím teď momentálně kde se ta ,,záložka,,nachází nevidím to,hledala jsem to v Nastavení a nic.Navedla by jste mi polopatě?Děkuji

Odpovědi
Lucimia

Je tam nově galerie, je to nahoře v záložkách.

Jestli myslíte obrázky, fotografie na svém profilu, tak když dáte – můj profil – tak nahoře je záložka fotogalerie.
Jinak Vy myslíte asi tu nástěnku, tak je hned na první straně profilu, ale musíte sjet dolů.
Jestli ani jedno nepomohlo, tak už nevím.:-)