Rylon

Proč mi nejde nastavit rozlišení monitoru?

Koupil jsem si novou desku, procesor (AMD A4–6300) a RAM (Kinkston HyperX Fury Black), ale monitor zůstal stejný (Philips 223V – 1920×1080 @ 60Hertz). Nainstaloval jsem ovladače na GPU (AMD Radeon HD 8730D), tak na monitor. Vše nejnovější… Používám Windows 8.1. Když nastavím 1920×1080 @ 60Hz tak mi monitor napíše že je maximální podporované rozlišení 1920×1080 @ 60Hz… A nejde to… WTF?!?!? Kontroloval jsem vše ale nic nejde :( Neporadíte mi někdo??? Za všechny odpovědi předem děkuji :)
Doplňuji:
Hoši… Já to napsal špatně… Tu je video ode mě: http://uloz.to/xnaj­piMs/00074-avi

Nejlepší odpověď
Alesh

Když nastavím 1920×1080 @ 60Hz tak mi monitor napíše že je maximální podporované rozlišení 1920×1080 @ 60Hz… A nejde to… WTF?!?!?

Tak když ho nastavíš, tak co má jako být? Sám píšeš, že monitor má 1920×1080 @ 60Hz, že ho nastavíš a že ti to akorát napíše, že je to jeho max. rozlišení. Podle mě je blbost, že by takovouto informativní hlášku monitor psal. Spíš bych tipoval, že se neumíš jasně vyjádřit. 🙂 Předpokládám, že jsi chtěl napsat, že na monitoru ti jde nastavit nějaké nižší rozlišení a víc ani prd, je to tak?