Belatrix

Proč mi nejde nainstalovat Microsoft?

Dobrý den, jsem tak trochu antitalent na počítače, a tak mi plno věcí není jasných. Nedávno jsem si totiž pořídila nový notebook a v něm už byl nainstalován Microsoft Office 2010 a k tomu samozřejmě i Product Key. Jenže po zadání tohoto „klíče“ se to ukázalo jako špatné. Jsem si však stoprocentně jistá, že je to opsáno správně. Prosím, poradíte mi někdo v čem je asi problém nebo snad jiný Product Key? Děkuji.

Odpovědi
Michal Kole

Musíš si dávat pozor zda místo 1 není písmeno l (l jako Lenka) nebo 0 (nula) písmo O (IO jako Olga).

jpau

Podle charakteru Tvého příspěvku by mě nenpřekvapilo, kdyby jsi tam zadala productkey systému (nalepeno na počítači).

Ten Office tam je velmi pravděpodobně 60ti denní trial, který si musíš koupit – pokud jsi si ho koupila, tak je product key k němu zpravidla na krabičce s cd (kterou pravdpodobně nemáš – jelikož je již předinstalováno)