kobranek

Proč mi nejde nainstalovat jakákoliv aplikace mimo Google Plány?

Vzdy , když si z uložto stáhnu nějaký soubor .apk a otevřu si ho v prohlížeči souborů, mám zaškrtlé „Neznámé zdroje“ a přesto mi nejde kliknout na tlačítko „Instalovat“. Nevíte proč?
Doplňuji:
Ale já to mám povolené, a přesto mi to nejde.

Odpovědi
arygnoc

asi preto, že máte múdry telefón – ten vie, že inštalácia z nedôveryhodných zdrojov je riskantná (a uložto nie je dôveryhodný zdroj).

ak napriek tomu chcete zavíriť telefón, stačí povoliť inštalácie z nedôveryhodných zdrojov (v nastaveniach)

:-Q