Pokročilý

Proč mi nejde nahrát fotka do profilu na odpovedi.cz?

Zkoušel jsem už všechny fotky co v počítači mám a upravoval jsem i velikost ale prostě to nejde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mně to také dlouho nešlo, ani přes veškeré rady místních uživatelů, které se míjely účinkem. Nakonec jsem dospěla k názoru, že nahrávaná fotka musí mít rozměr čtverce, neboť avatar je čtverec. Když je fotka obdélník, tak si s obrázkem "Odpovědi" neporadí, je třeba fotku do formátu čtverečku oříznout a pak teprve nahrát.

Admin ti k tomu nic nenapíše, mně se na můj dotaz vůbec neozval. A sdílet jí přes facebook nebo google nemusíš.
Doplňuji:
Jo, můžeš fotku sdílet třeba přes facebook- ale nevěřím tomu, že tím Odpovědi.cz nezískají přístup k tvým soukromým údajům na facebooku. Dnes jsou naše data tak v počítači provázaná, že ani netušíme, kde všude už jsou už naše osobní údaje registrované.

Další odpovědi:

Bronzový

Obrázek musí být i v JPEG, jestli ho máš třeba v PNG tak to nepůjde.

Zlatý

Přečti si pár otázek s odpovědmi, kde se řešil avatar a přijdeš na to.

Zkuste napsat dotaz administrátorům - info@odpovedi.cz.

Sdílej fotku přes google plus nebo facebook.
Doplňuji:
Každy portál si profilové fotky zadává v určitých kb a rozměrech, tak proč se trápit s ořezávávím, když lze sdílet fotky už v používaných profilech jiných web stránek? Přitel si takhle vložil fotku na odpovědi.cz na jeden klik.

Stříbrný

Mně to taky nešlo, furt jsem dělal pokusy a nic.
Tak jsem zkusil poslední věc.
Mám v pc 4 prohlížeče-opera, mozilla, ie a google. Teď už si nepamatuji, ale myslím, že na google chrome to šlo hned. Na ostatních dlouho trvalo než se ukázala fotka, furt tam byla stará.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.