Fildas

Proč mi nejde FRAPS ?

Mám problém s FRAPSEM, vždy když dám nastavenou klávesu na natáčení tak čísla v rohu FPS zezelenají a zmizí a pak když opět dám klávesu abych stopnul natáčení tak číslice zrudnou… Když dám ale složku kde se ukládají videa tak tam nic není… Mám XP a verzi Fraps 3.4.7 PS : Jak nahrávat hlas když mám XP

Nejlepší odpověď
bolak

Já měl stejnej problém jako ty. Taky XPčka, taky mi to blblo, taky nešel nahrát zvuk.
Zkus verzi 2.9.4, ta by ti ještě mohla fungovat normálně. V opačným případě budeš muset vyměnit software. Docela kladný hodnocení měl myslím Cute Screen Recorder, tak bych zkusil ten.

A číslice zrudnou když začíná nahrávání, je to frekvence snímkování. Zatěžuje to grafiku a proto by červená čísla měla být menší.

Fildas

bolak Děkuji za odpověď, a znáš nějaký odkaz na stáhnutí té verze FRAPSU ? (Myslím nějaký bezpečný) Kdyby ten FRAPS nešel tak zkusím ten Cute Screen Recorder…

bolak

zkus nějakej z těhlech

http://www.uloz­.to/hledej/?q=frap­s+2+9+4

Fildas

Pořád mi to nejde… Dám F11 ve hře pak dám zase F11 a bych to stopnul pak vypnu hru dam movies složku s videama a nic tam není :(